NIESJE  WOLTERS  VAN  BEMMEL


Indien voor een bus toch te weinig deelnemers zouden inschrijven, wordt die bus geannuleerd, dit om te voorkomen dat de overige busreizigers urenlange ritten maken om deelnemers op andere plaatsen op te pikken.  Heeft u zelf een groep van minimaal 20 personen dan kunnen we kijken voor een extra opstapplaats, neem daarvoor contact met ons op: Suzan Wolters telefoonnummer: 0031 (0)6 300 99 458 of per e-mail: info@niesjewolters.nl

NB Controleer bij de busorganisatie de opstaptijden en de lokatie.
(In verband met mogelijke typefouten.)

Wij wensen u een aangename reis en een fijne dag tijdens uw bezoek aan 's werelds grootste Internationale Poppen, Poppenhuizen & Berenbeurs
 

Milot Reizen
Reisbureau & Touringcarbedrijf
Edisonstraat 13
3261 LD Oud-Beijerland

Tel: 010-4320366
Fax: 010-4322005
Email:
info@milotreizen.nl
Website: www.milotreizen.nl



Zaterdag 23 oktober 2021 voor Ä 21,00 voor de reis inclusief entreekaart.
Opstapplaatsen en tijden:
08:30 uur - Rotterdam, Metrostation Capelse Brug
09:00 uur - Rotterdam, Zuidplein Gooilandsingel tourbushalte
Metrolijnen D en E stoppen bij het Metrostation Zuidplein en Metrolijnen A.B en C stoppen bij Metrostation Capelsebrug. KLIK HIER voor alle metrolijnen die u kunt gebruiken om bij de twee opstapplaatsen te komen.
Verzeker jezelf van een zitplaats en KLIK OP HET ONDERSTAANDE LOGO!
Met MILOT Reizen in een luxe touringcar vanaf Rotterdam!
Kiest u voor een zorgeloze en onvergetelijke dag dan laat u zich met een luxe touringcar naar de voordeur van de Brabanthallen brengen! Er zijn veel opstapplaatsen in BelgiŽ en Nederland! Kijk op uw gemak of er een busorganisatie is die een opstapplaats heeft in uw omgeving , wacht niet te lang met aanmelden!!  Kortingen op de entreeprijs voor deze beurs via flyers en/of nieuwsbrief zijn reeds verwerkt in de totaalprijs.

 
Busreizen naar de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch 29 mei 2021
Dalstra Reizen
U kunt reserveren voor THE BIG EVENT op zaterdag 23 oktober 2021
prijs per persoon Ä 38,00
inclusief vervoer en entree

Niet inbegrepen: € 3,25 administratiekosten
Aankomst in Den Bosch: 11.00 uur
Vertrek vanuit Den Bosch: 17.00 uur
T. 0512 - 369030
F. 0512 - 364647
Molenweg 6
9231 HS Surhuisterveen
E. info@dalstra.nl
I. https://www.dalstra.nl/poppenbeurs
www.facebook.com/dalstrareizen
@dalstrareizen


Opstapschema
Route 1 :
07.00 Kootstertille, bushalte rotonde
07.03 Koostermolen, garage Snip
07.10 Quatrebras, bushalte Dancing
07.15 Hurdegaryp, Motel v/d Valk
07.20 Ryptsjerk, bushalte Motel E10
07.30 Leeuwarden, Aegonrot. busstation
07.45 Grou, Bushalte rotonde sporthal
08.05 Heerenveen, zijkant Arriva geb.
08.15 Joure, bushalte Mc Donalds
08.30 Lemmer, Carpoolplaats
08.45 Emmeloord, het Hooiveld 1, inrit V/inrit V/d Valk
09.10 Lelystad, Carpool Mc Donalds
Opstapschema
Route 2:
06.40 Surhuisterveen, Torenplein
06.55 Drachten, v/d Valk, ing. parkeren
07.10 Marum, Carp. A7, bush. ri. Gron.
07.20 Leek, Carp. A7, bush. ri Gron.
07.40 Haren (Gr), Postiljon Hotel
08.10 Assen, Hotel v/d Valk
08.30 Hoogeveen, Hotel Hoogeveen, bushalte Zuidwoldigerweg
08.50 Meppel, Mc Donalds
09.10 Zwolle, NS P+R
De eerstvolgende grote poppen, teddyberen en poppenhuizenbeurs 'THE BIG EVENT' vindt plaats op 23 en 24 oktober 2021
LEES ALLES OVER DE HUIDIGE SITUATIE OP DE 'CORONA PAGINA'