NIESJE  WOLTERS  VAN  BEMMEL


Indien voor een bus toch te weinig deelnemers zouden inschrijven, wordt die bus geannuleerd, dit om te voorkomen dat de overige busreizigers urenlange ritten maken om deelnemers op andere plaatsen op te pikken.  Heeft u zelf een groep van minimaal 15 personen dan kunnen we kijken voor een extra opstapplaats, neem daarvoor contact met ons op: Suzan Wolters telefoonnummer: 0031 (0)6 300 99 458 of per e-mail: info@niesjewolters.nl

NB Controleer bij de busorganisatie de opstaptijden en de lokatie.
(In verband met mogelijke typefouten.)

Wij wensen u een aangename reis en een fijne dag tijdens uw bezoek aan 's werelds grootste Internationale Poppen & Berenbeurs (in combinatie met de poppenhuizen en miniaturenbeurs).
 

Milot Reizen
Reisbureau & Touringcarbedrijf
Slinge 165
3085 ER Rotterdam

Tel: 010-4320366
Fax: 010-4322005
Email:
info@milotreizen.nl
Website: www.milotreizen.nl



Zaterdag 21 oktober en bij voldoende belangstelling ook zondag 22 oktober 2017 voor slechts Ä 17,50 voor de reis inclusief entreekaart!!!
Opstapplaatsen en tijden:
08:30 uur - Rotterdam, Metrostation Capelse Brug
09:00 uur - Rotterdam, Zuidplein Gooilandsingel tourbushalte
Metrolijnen D en E stoppen bij het Metrostation Zuidplein en Metrolijnen A.B en C stoppen bij Metrostation Capelsebrug. KLIK HIER voor alle metrolijnen die u kunt gebruiken om bij de twee opstapplaatsen te komen. KLIK HIER en schrijf u direct in!
Met MILOT Reizen in een luxe touringcar vanaf Rotterdam!
Kiest u voor een zorgeloze en onvergetelijke dag dan laat u zich met een luxe touringcar naar de voordeur van de Brabanthallen brengen! Er zijn veel
opstapplaatsen in BelgiŽ en Nederland! Kijk op uw gemak of er een busorganisatie is die een opstapplaats heeft in uw omgeving , wacht niet te lang met
aanmelden!!  Kortingen op de entreeprijs voor deze beurs via flyers en/of nieuwsbrief zijn reeds verwerkt in de totaalprijs.
TWEE HALLEN !!  Met de toevoeging van de grote internationale poppenhuizen en miniaturenbeurs is dit evenement 2x zo groot geworden!

 
Busreizen naar de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch 2017
prijs per persoon
inclusief vervoer en entree
21 oktober € 34,50
alleen vervoer € 27,00
Inclusief: busreis, desgewenst entree
Niet inbegrepen: € 3,25 administratiekosten
Aankomst in Den Bosch: 11.00 uur
Vertrek vanuit Den Bosch: 17.00 uur
T. 0512 - 369030
F. 0512 - 364647
Molenweg 6
9231 HS Surhuisterveen
E. info@dalstra.nl
I. www.dalstra.nl
www.facebook.com/dalstrareizen
@dalstrareizen


Opstapschema zaterdag 21 oktober 2017
Route 1 :
07.00 Kootstertille, bushalte rotonde
07.03 Koostermolen, garage Snip
07.10 Quatrebras, bushalte Dancing
07.15 Hurdegaryp, Motel v/d Valk
07.20 Ryptsjerk, bushalte Motel E10
07.30 Leeuwarden, Aegonrot. busstation
07.45 Grou, Bushalte rotonde sporthal
08.05 Heerenveen, zijkant Arriva geb.
08.15 Joure, bushalte Mc Donalds
08.30 Lemmer, Carpoolplaats
08.45 Emmeloord, het Hooiveld 1, inrit V/inrit V/d Valk
09.10 Lelystad, Carpool Mc Donalds
Opstapschema zaterdag 21 oktober 2017
Route 2:
06.40 Surhuisterveen, Torenplein
06.55 Drachten, v/d Valk, ing. parkeren
07.10 Marum, Carp. A7, bush. ri. Gron.
07.20 Leek, Carp. A7, bush. ri Gron.
07.40 Haren (Gr), Postiljon Hotel
08.10 Assen, Hotel v/d Valk
08.30 Hoogeveen, Hotel Hoogeveen, bushalte Zuidwoldigerweg
08.50 Meppel, Mc Donalds
09.10 Zwolle, NS P+R
Nieuw toegevoegd: 8 opstapplaatsen in het Westland!!
Zaterdag 21 oktober de busreis inclusief entreekaart is Ä 25,- p.p.

Opstapplaatsen zijn:

Maassluis - Koningshoek tankstation
Maasland - Busstation Viaduct
Vlaardingen - NS Station West
Vlaardingen - Holysingel tankstation
Schiedam - Margriethal
ís Gravenzande - zwembad Maesemunde
Naaldwijk - busstation Verdilaan



Industrieweg 19
3133 EE Vlaardingen
Tel: 010 - 434 12 20
E-mail: info@nooteboomtours.nl
Internet: www.nooteboomtours.nl
Nooteboom Tours is Keurmerk Touringcarbedrijf, een garantie voor veiligheid en kwaliteit!

Bel of email voor meer details over de tijden dat u klaar moet staan bij uw opstapplaats.
Tel: 010-434 12 20